ویژه های مهامکس

اعطای نمایندگی

شما دعوت شده‌اید تا یک کسب و کار را آغاز کنید. کاری که می‌تواند به عنوان یک کار پاره وقت تا چند میلیون تومان ماهیانه برایتان سود داشته باشد. برای انجام این کار نیاز به مدرک تحصیلی خاصی نیست ولی قاعدتا افراد دارای مدارک تحصیلی مرتبط و بالاتر شانس برخورداری از درآمد بیشتری را خواهند داشت… و برای شروع فقط یک تصمیم کافی است!

پلتفرم جامع خدمات آنالیز صنعتی و آزمایشگاهی

مهامکس به عنوان کارگزار رسمی شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، با طرح های تخفیف متنوع با آدرس وب سایت legacy.mahamax.com می باشد. هدف از ایجاد این سامانه تسهیل ارائه خدمات آنالیز در سراسر کشور، دسترسی به طیف گسترده ای از خدمات آنالیز و بهبود کیفیت خدمات بدون نیاز به مراجعه حضوری می باشد. با توجه به حجم گسترده نمونه های آنالیزی و به منظور تسهیل ارسال و دریافت نتایج برای مشتریان محترم، مهامکس اقدام به اعطای نمایندگی تا مدت محدود در سراسر کشور به دانشجویان، مراکز آزمایشگاهی، پژوهش سراها و دیگر علاقمندان به کار در حوزه خدمات آنالیز و شناسایی مواد شیمیایی می نماید.

شرایط نماینده :

  • دارای مهارت ارتباطی مناسب
  • توانمندی رایزنی و برقراری ارتباطات کاری با دانشگاه ها، صنایع و مراکز تحقیقاتی
  • آشنایی مختصر با روش های آنالیز
  • شرکت در کلاس آموزشی در شروع کار در دفتر مرکزی

 

افرادی که تمایل به همکاری در این زمینه دارند، می توانند فرم زیر  را تکمیل کنند و به آدرس ایمیل support@legacy.mahamax.com ارسال کنند.