ویژه های مهامکس

افزایش طرح های تخفیف پلتفرم مهامکس از ۲۵% به ۳۰%

تاریح انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷
تعداد بازدید:
دسته بندی: اخبار

به مناسبت آغاز یازدهمین جشنواره علوم و فناوری نانو و با توجه به استقبال مناسب محققین و شرکت های دانش بنیان از طرح های تخفیف، پلتفرم مهامکس مقدار طرح های تخفیف خود را به میزان ۵% افزایش داده است. زمان اعمال طرح های جدید از روز شنبه ۲۱/۷/۹۷ خواهد بود. نمونه های ثبت شده از تاریخ مذکور برای اعضای محترم هیات علمی دانشگاه های سراسر کشور و شرکت های دانش بنیان شامل ۳۰% تخفیف و برای دانشجویان و اعضای باشگاه مشتریان شامل ۲۰% تخفیف نسبت به تعرفه های روی سایت مهامکس (legacy.mahamax.com) خواهد بود. لازم به ذکر است طرح های تخفیف جدید برای تمام آنالیزهایی که روی سایت مهامکس وجود دارند، قابل اعمال خواهد بود.

‌مهامکس، پلتفرمی خصوصی برای ارائه خدمات آنالیز و شناسایی مواد همراه با طرح های تخفیف متنوع می باشد که زیر نظر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی فعالیت می کند. هدف از ایجاد این سامانه، دسترسی آسان و ارزان صنایع و پژوهشگران به طیف گسترده ای از خدمات آنالیز در جهت انجام پژوهش های کاربردی، منظم و دارای برنامه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۶۶۵۸۲۴۹۱ و ۶۶۵۸۲۳۵۹ (۰۲۱) تماس بگیرید. همچنین برای اطلاع از تعرفه خدمات آنالیز به وب سایت مهامکس به نشانی legacy.mahamax.com مراجعه نمایید.