ویژه های مهامکس

درباره مهامکس

پلتفرم mahamax با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان پژوهشی، در راستای تعامل بیشتر با صنعتگران و محققین و همچنین تسهیل خدمات آزمایشگاهی و مشاوره‌ای، اقدام به ارائه خدمات آزمایشگاهی پیشرفته با همکاری مراکز معتبر پژوهشی و آزمایشگاه های عضو شبکه آزمایشگاهی نموده است. هدف این مجموعه فراهم نمودن دسترسی سریع، آسان و ارزان به خدمات آنالیز و مشخصه یابی مواد شیمیایی و استفاده از مشاوره‌های تخصصی در جهت ارتقاء کیفیت تحقیقات صنعتی، دانشگاهی و پژوهشی به منظور دست‌یابی به فناوری‌های جدید، انجام پژوهش‌های کاربردی، منظم و دارای برنامه می‌باشد.

در واقع این سامانه با قرار گرفتن در میان مشتریان خدمات آنالیز و آزمایشگاه ها سعی بر این دارد تا طیف گسترده ای از خدمات را پوشش دهد از طرف دیگر با ارائه خدماتی مانند تحلیل نتایج، تعمیر و نگهداری تجهیزات مشخصه یابی، تهاتر خدمات، اجاره و فروش تجهیزات آزمایشگاهی کار کرده و غیره باعث تسهیل و افزایش کیفیت و همچنین ارزان شدن خدمات آنالیز در سطح کشور شود. یکی دیگر از خدمات این مجموعه ایجاد تعامل مناسب با دانشگاه های معتبر دنیا به منظور دریافت برخی از خدمات آنالیز که در داخل کشور با کمبود آنها مواجه هستیم و همچنین دریافت استاندارهای بین المللی و گواهینامه های معتبر، می باشد. برای مثال می توان به آنالیزهایی مانند HRTEM، XPS، Solid state NMR و غیره اشاره کرد. همچنین ایجاد تعامل مناسب با کشورهای همسایه مانند عراق، افغانستان، پاکستان برای ارائه خدمات آنالیز به آنها از دیگر خدماتی است که این مجموعه توانایی ارائه آن را دارد.

در این راستا این مجموعه آماده همکاری با کلیه آزمایشگاه ها و مراکزی است که دارای تجهیزات با کیفیت خدمات آنالیز و شناسایی مواد شیمیایی هستند و سعی دارد در آینده ای نزدیک شبکه آزمایشگاهی و مشخصه یابی گسترده ای را به منظور پوشش خدمات متنوع مورد نیاز مشتریان محترم و همچنین برطرف کردن نیازهای آزمایشگاه ها  فراهم نماید.