ویژه های مهامکس

تحلیل و تفسیر نتایج آنالیز UV-Vis

مدت زمان تخمینی
زمان انجام تحلیل درخواستی بر اساس نوع درخواست متفاوت بوده و اعلام خواهد شد
تحلیل و تفسیر نتایج آنالیز UV-Vis
هزینه به ازای هر نمونه
۱۰۰,۰۰۰ ریال
مبلغ ۹٪ مالیات بر‌ ارزش افزوده به هزینه کل اضافه می‌شود.

شرایط خاص و نکات مهم در ارسال نمونه

هزینه پایه تحلیل ۱۰ هزار تومان است که با انتخاب هر کدام از تحلیل ها در فرم درخواست، هزینه تحلیل ها به قیمت پایه اضافه می شود.
صدور فاکتور برای خدمت تحلیل امکان پذیر نمی باشد.

درباره آنالیز

برای تحلیل و تفسیر نتایج روش طیف سنجی مزئی – فرابنفش می توانید درخواست خود را به مدرسین و متخصصین مهامکس ارائه دهید. در آنالیز طیف سنجی مرئی – فرابنفش یا UV-Vis، جذب امواج الکترومغناطیسی صورت می پذیرد که در آن نمونه در طول موج های معین، فرکانس های خاصی را جذب کرده که نتیجه آن تضعیف شدن پرتو تابیده شده اولیه است. به بیان دیگر طیف سنجی UV-Vis، جذب تابش الکترومغناطیسی به وسیله نمونه در ناحیه فرابنفش – مرئی می باشد.

طیف سنجی UV-Vis و تفسیر نتایج آن، از پر کاربردترین روش های آنالیز مواد است و امکان مشخصه یابی‌های کیفی و کمی را به صورت دقیق و با تکرار پذیری بالا فراهم می‌کند که از نتایج بدست آمده می توان تحلیل و تفسیر های گوناگونی بدست آورد. برخی از کاربردهای این دستگاه عبارتند از: اندازه گیری غلظت ترکیبات و محلول ها، اندازه گیری جذب نور، بررسی خواص جذبی و عبوری یک ماده در یک بازه طول موجی، اندازه گیری گاف انرژی و شناسایی کیفی و کمی یک یا چند گونه خاص در یک مخلوط. جهت آشنایی بیشتر به صفحه انجام خدمت این آنالیز مراجعه کنید.

آنالیز UV-Vis

در مهامکس جمعی از باتجربه ترین مدرسین و متخصصین آنالیز طیف سنجی UV-Vis تفسیرهای منحصر به فرد و کاملی را برای محققین عزیز ارائه می کنند. این تحلیل ها و تفسیرها به صورت زیر می باشند:

  • تحلیل و تفسیر نمودارهای جذب
  • تعیین گاف نواری و باند گپ
  • تعیین میزان لود شدن یا اتصال داروها در سامانه های دارویی
  • رسم نمودارها: اگر در خصوص رسم نمودارها به صورت مناسب جهت چاپ در نشریات نیاز به کمک داشتید، متخصصین مهامکس آماده کمک می باشند.
  • مشاوره تخصصی: آیا آنالیز UV-Vis روشی مناسب برای هدف شما است؟ آیا نیاز به انجام روش های مکمل دیگری است؟ متخصین مهامکس آماده ارائه مشاوره های تخصصی در این خصوص اند.
  • آموزش و برگزاری کارگاه های تخصصی: در صورت نیاز به یادگیری مبانی و کاربردهای روش های طیف سنجی به صورت انفرادی یا گروهی، مدرسین مهامکس با سال ها تجربه آماده برگزاری کارگاه های تخصصی هستند. برای این منظور می توانید درخواست خود را در بخش آموزش و کارگاه ها ثبت کنید.

کلیه خدمات تحلیل بر اساس درخواست متقاضی می تواند به صورت زبان فارسی یا انگلیسی انجام شود